Inscenace

Buzíci / NEXT PICTURE

Příběh dvou nerozlučných přátel, kteří čelí konci světa s humorem a láskou se odehrává v nespecifikované blízké budoucnosti.

Hlavními postavami příběhu jsou dva mladí heterosexuální kluci. Nepracují, užívají si s děvčaty, odmítají se přizpůsobit světu většiny a odmítají čelit osudu. Jdou spolu s ním tam, kam je vede. Svět je pro ně hřiště a přátelství je pro ně nejvyšší zákon. Uznávají jen svá vlastní pravidla. V podstatě se od sebe nepohnou, odmítají se v jakékoliv situaci rozdělit. I užívání si s děvčaty sdílejí vždy spolu. Proto jim okolí říká „buzíci“, avšak naši hrdinové si s tím hlavu nelámou. Nezajímá je to.

Představení produkčně zajišťuje společnost NEXT PICTURE Praha, která má na kontě tituly jako Bláznivý Petříček, Lordi, Zhasněte Lampiony aj.

Součástí slavnostní premiéry bude DEGUSTACE VÍN mikulovského vinaře Ing. Pavla Mayera. K tomu budete mít možnost si víno, které se Vám zalíbí, zakoupit a vzít spolu se sklenkami do sálu. Můžete si tak v klidu užít své představení se sklenkou v ruce. Cena degustace je 50,-Kč. Rezervace prosíme telefonicky na číslo 723 178 795. Popřípadě v otevírací době na pokladně divadla.

OBSAZENÍ:
Hrají: Hanny Firla, Ondřej Král a Kateřina Coufalová
Scénář a režie: Peter Serge Butko
Kostýmy a scéna: Markéta Zborníková

Hudba: Karel Vaněk
Asistent režie: Marína Dír

 

nejbližší uvedení

Termín pro Vás momentálě připravujeme. Pokud nechcete toto představení propásnout, zaregistrujte se pro odběr e-mailového newsletteru. Všechny informace o programu divadla a dalších novinkách budete mít z první ruky!

hrají:Hanny Firla, Ondřej Král, Kateřina Coufalová

autor:Peter Serge Butko

režie:Peter Serge Butko

délka:80 min.

upozornění

Na každém představení může být pořizován obrazový záznam pro marketingové účely. Pořízené záznamy můžou být použity zejména na našem webu a sociálních sítích.

Další informace naleznete v zásadách ochrany soukromí.

sdílet na twitteru sdílet na facebooku sdílet na linkedin sdílet na google plus odebírat newsletter