Inscenace

Matýsek a jeho kamarádi / Zdeněk Polách

Zdeněk Polách – jediný břichomluvec v České republice, který v roce 2018 vyhrál s Matýskem Zlatého bzučáka v soutěži Československo má talent. Neuvětielně vtipné a vynalézavé představení, který si užijí děti i rodiče. Děti během představen také přicházejí do kontaktu s angličtinou hravou formou, kdy se při zábavě nenásilně zapojují do konverzace, aniž by si to uvědomily, a proto si představení užívají plnými doušky. Toto představení jednoznačně doporučujeme i v případě, kdy ještě u dětí k vlastní výuce anglického jazyka nedochází.Sami se přesvědčíte, že se jedná o ten nejlepší způsob, jak v dětech vzbudit o anglický jazyk zájem. Program zahrnuje počítání, pojmenování věcí kolem nás, představeni sama sebe atd. K větší interakci s dětmi nám napomáhají loutky z Hollywoodu v USA, kde jsou právě k tomuto účelu vyráběny. Jsme pyšní na to, že Vám tuto zábavu můžeme jako jediní v České republice zprostředkovat.

nejbližší uvedení

Termín pro Vás momentálě připravujeme. Pokud nechcete toto představení propásnout, zaregistrujte se pro odběr e-mailového newsletteru. Všechny informace o programu divadla a dalších novinkách budete mít z první ruky!

délka:60 min.

upozornění

Na každém představení může být pořizován obrazový záznam pro marketingové účely. Pořízené záznamy můžou být použity zejména na našem webu a sociálních sítích.

Další informace naleznete v zásadách ochrany soukromí.

sdílet na twitteru sdílet na facebooku sdílet na linkedin sdílet na google plus odebírat newsletter