Aktuality

Předplatné jaro 2020

11.12.2019

Vážené dámy a pánové,

dovolte nám, abychom vám nabídli naše nové jarní předplatné, které nabízí balíček představení za zvýhodněné vstupné. Připravili jsme celkem 7 divadelních večerů, které opět nabídnou výjimečná představení s prvotřídním hereckým obsazením od našich předních divadel. A i nyní na vás bude čekat zajímavý doprovodný program, který umocní váš prožitek z jednotlivých představení. Čekají na vás tematicky laděné vernisáže a skvělá nabídka vín od našich předních vinařů. Můžete se těšit na večer nesoucí se v duchu Mexika, Španělska nebo kabaretu. Skvělý tip na příjemně strávené chvíle s vašimi blízkými.

A na co se můžete těšit?

👉„Humor až na prvním místě“, toť motto předplatitelské skupiny A, která vás zavede do světa komiků. Budete moci nahlédnout do zákulisí jejich životů a doprovázet je na jejich cestě ke slávě. Už v prvním představení se představí výrazné komediální tváře české scény Martin Dejdar, Jiří Lábus, Pavel Nový, kteří si společně zaimprovizují po mexicku v kultovní inscenaci Pánská šatna. Dále Marek Daniel v roli začínajícího komika ukáže, jaké to je stoupat ke slávě v komedii Divadla Ungelt Jak zabít komika. Bob Klepl jako stárnoucí kabaretní umělec se osudově setká s bývalou lékárnicí (Anna Šišková), se kterou jej bude pojit velká životní zkouška. To vše uvidíte v nejnovější inscenaci Studia DVA s názvem Polibek. Hrdinou posledního představení skupiny A bude věčný snílek Don Quijote Divadla Kalich v hlavní roli s Jiřím Lábusem a Oldřichem Kaiserem.   

👉 „Láska třikrát jinak“ tak zní heslo předplatitelské skupiny B, kde společně uvidíme různé tváře partnerských vztahů a opravdové lásky. Začínáme dramatem slavného dánského režiséra Larse von Triera Prolomit vlny s Romanem Zachem a Petrou Horváthovou, se kterými se ocitneme na dalekém severu, kde zažijeme příběh těžaře Jana a nábožensky založené dívky Bess. Příjemná komedie s příznačným názvem Chvilková slabost s Davidem Matáskem a Petrou Špalkovou v roli rozvedených manželů, kteří se po letech potkávají na společně vybudované chalupě, kterou se oba nyní chystají prodat. Skupinu B uzavírá komedie Otevřené manželství s Karlem Rodenem a Janou Krausovou v inscenaci Studia DVA, ve které se nám všechny tváře lásky spojí v zajímavou mozaiku partnerských vztahů.

Přejeme Vám krásné svátky!

Petr Hlávka


další aktuality

09.06.2020

Informace k náhradním termínům

Náhradní termíny Březnová představení Koncert Karla Plíhala je přesunut  na 30. 9. 2020 v 19 hodin, vstupenky zůstávají […]


29.05.2020

Podzimní prodej zahájen❤

  Naši milí diváci, těšíte se zpátky do sedadel? My hrozně moc. Přijde nám to jako věčnost od […]